Starbaits Vážicí vak Monster Weight Sling

Velký vážící a přechovávací vak. Díky dvěma velkým plovákům a extra široké konstrukci v něm lze bez problémů ponechat i... více informací »
Starbaits Vážicí vak Monster
Značka: Starbaits
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Velký vážící a přechovávací vak. Díky dvěma velkým plovákům a extra široké konstrukci v něm lze bez problémů ponechat i...

Velký vážící a přechovávací vak. Díky dvěma velkým plovákům a extra široké konstrukci v něm lze bez problémů ponechat i velkého kapra. Horní část je zajištěná zipem, pojistka na klip. Velký vážící a přechovávací vak. Díky dvěma velkým plovákům a extra široké konstrukci v něm lze bez problémů ponechat i velkého kapra. Horní část je zajištěná zipem, pojistka na klip. Mikrotkanina zabraňuje poškození ryby. Rybu pak lze ve vaku i zvážit díky pevné tyčové konstrukci. Madla pro snadnou manipulaci a přenos. Rozměry: 122 x 62 x 40 cm. Váha: 1,02 kg.
Akční výrobek dostanete pohodlně Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z této sekce za extra cenu! Přední výrobce Starbaits dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží za opravdu výhodné peníze! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale však není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce Starbaits. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený kousek Starbaits Vážicí vak Monster Weight Sling od dodavatele kvalitních produktů Starbaits jednoduše najdete u nás právě za super cenu! Nabídky od 1 699 Kč.