Method mix 1kg – Zahradní ovoce

Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími... více informací »
Chyť a pusť Method mix
Značka: Chyť a pusť
119 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími...

Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí. Vysoce přitažlivá kaprařská method mixová vnadící směs s olejnatými semeny, praženým mletým konopím, betainem a rybími extrakty. Promyšlený způsob namíchání směsi zaručuje správné uvolňování atraktorů a tím silný vábící efekt. Směs je výborná k plnění do krmítek, obalování nástrah i jako součást vnadících koulí.

Tento exkluzivní produkt Chyť a pusť Method mix 1kg - Zahradní ovoce od společnosti s předním postavením na trhu Chyť a pusť snadno naleznete právě teď v naší nabídce v bezva akci! Cenově vychází na 119 Kč.