PVA Hydrospol Náhradní punčocha PVA Mesh Refill Fast melt 7m

Společnost PVA Hydrospol Vám přináší novou řadu punčoch s označením Fast Melt, přesněji náhradní punčochu 25mm, 35mm s... více informací »
PVA Hydrospol Náhradní punčocha PVA Mesh Refill
Společnost PVA Hydrospol Vám přináší novou řadu punčoch s označením Fast Melt, přesněji náhradní punčochu 25mm, 35mm s...

Společnost PVA Hydrospol Vám přináší novou řadu punčoch s označením Fast Melt, přesněji náhradní punčochu 25mm, 35mm s návinem 7 m. Společnost PVA Hydrospol Vám přináší novou řadu punčoch s označením Fast Melt, přesněji náhradní punčochu 25mm, 35mm s návinem 7 m. PVA náhrady jsou vhodné k doplnění punčochy na prázdný tubus. Jak název napovídá jedná se o rychlorozpustnou verzi punčochy. Jako výrobci PVA produktů jsme usilovně pracovali na variantě punčoch, která zvládne plnit hned několik vlastností najednou. Pro výrobu nové punčochy jsme opět zvolili kvalitní japonská vlákna, která mají poloviční čas rozpadu oproti vláknům v naší klasické verzi. Zakládáme si na kvalitě, ale i stylu pletení punčoch, naši zákazníci se mohou znovu těšit na hustý micro-mesh, do kterého lze plnit drobné krmeni, sypké materiály a použít ji tak může opravdu každý rybář. Díky zvolenému úpletu můžete PVA punčochy Fast melt používat dokonce i v teplých vodách. To z ní dělá skvělou punčochu pro celoroční použití. Obsah balení: 1x PVA punčocha 7 m – fast melt Výjimečný produkt PVA Hydrospol Náhradní punčocha PVA máte možnost sehnat také na našem webu zařazený v rubrice pva punčochy! Nyní můžete získat ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Oblíbená značka PVA Hydrospol dlouhodobě prodává prvotřídní produkty. za výhodné ceny! Máme toho více, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce PVA Hydrospol. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus PVA Hydrospol Náhradní punčocha PVA Mesh Refill Fast melt 7m od známého výrobce PVA Hydrospol lze zakoupit tady teď za příznivou cenu! Právě lze objednat jen za 159 Kč.