Meiho Box Lure M(L-M)

Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím... více informací »
Meiho Box Lure M(L-M)
Značka: Meiho
75 Kč
Ověřit dostupnost
Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím...

Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím využijete každý koutek či škvírku pro vaše náčiní. Profesionální rybářské kufry a krabičky od japonské firmy Meiho jsou vyrobené z nejkvalitnějších plastů, jež jsou garancí vysoké funkčnosti a trvanlivosti. Prvotřídní a solidně zpracované zámky dovolují přenášení i velmi těžkých doplňků, které jsou pro rybařinu většinou vyrobené z olova. Extrémně pevná víka a zesílené bočnice zase dovolují posez na těchto kufrech. Veškeré kovové doplňky mají antikorozní povrchovou úpravu odolnou i velmi agresívní slané vodě. Velké kufry mají možnost v případě potřeby vyměnit zásuvky za krabičky. Všechny kufry a krabice na umělé nástrahy mají variabilně stavitelné stěny a jsou vyrobeny z materiálu netečného ke gumovým nástrahám. Výrobce: Meiho Rozměry: 16,1 × 9,1 × 3,1 cm
Levný produkt Meiho Box Lure M(L-M) lze získat rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené sekci tašky. Připravili jsme pro vás parádní produkty z naší sekce za příznivou cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Meiho. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kousek Meiho Box Lure M(L-M) od našeho předního výrobce Meiho pohodlně seženete na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! V akci za cenu 75 Kč.