Illex Pouzdro na nástrahy Lure River Case Black

Pouzdra na nástrahy se zipem. Uvnitř najdete dvě pěnová oddělení pro zapíchnutí libovolných nástrah. Mezi odděleními je... více informací »
Illex Pouzdro na nástrahy Lure River
Značka: Illex
389 Kč
Ověřit dostupnost
Pouzdra na nástrahy se zipem. Uvnitř najdete dvě pěnová oddělení pro zapíchnutí libovolných nástrah. Mezi odděleními je...

Pouzdra na nástrahy se zipem. Uvnitř najdete dvě pěnová oddělení pro zapíchnutí libovolných nástrah. Mezi odděleními je vložka, která brání bouchání nástrah o sebe. Vyrobeno z odolné tkaniny 600D s vodoodpudivou úpravou. Očka pro chycení k vestě nebo tašce. Pouzdra na nástrahy se zipem. Uvnitř najdete dvě pěnová oddělení pro zapíchnutí libovolných nástrah. Mezi odděleními je vložka, která brání bouchání nástrah o sebe. Vyrobeno z odolné tkaniny 600D s vodoodpudivou úpravou. Očka pro chycení k vestě nebo tašce. Rozměr: 20,7x10x4 cm.
Kvalitní a levný produkt Illex Pouzdro na nástrahy Lure River máte možnost nakoupit mimo jiné na našich stránkách v kategorii tašky. Nyní získáte ostatní produkty ve zmíněné sekci snadno online. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé zboží od značky Illex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Illex Pouzdro na nástrahy Lure River Case Black od společnosti se zárukou kvality Illex pohodlně nakoupíte u nás za rozumné peníze! Cena již od 389 Kč.