Nash Čelovka Moonshine Multi Lite

Multi Lite je LED svítilna, která je přizpůsobena spíše rybářům než turistům nebo horolezcům. Její plochý profil umožňuje... více informací »
Nash Čelovka Moonshine Multi
Značka: Nash
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Multi Lite je LED svítilna, která je přizpůsobena spíše rybářům než turistům nebo horolezcům. Její plochý profil umožňuje...

Multi Lite je LED svítilna, která je přizpůsobena spíše rybářům než turistům nebo horolezcům. Její plochý profil umožňuje pohodlné nošení kolem krku i ve spánkovém systému. Multi Lite je LED svítilna, která je přizpůsobena spíše rybářům než turistům nebo horolezcům. Její plochý profil umožňuje pohodlné nošení kolem krku i ve spánkovém systému. Samotná svítilna lze také odepnout z čelenky a použít mnoha způsoby. Svítilna Multi Lite je dodávána s inovativní řadou různých držáků, které poskytují více využití než u kterékoli jiné svítilny. Svítilna dokonce vyzařuje jemnou zář a v kombinaci se svítícími logy Nash na čelence Vám usnadní její hledání ve tmě a budete ji mít vždy po ruce. Ochrana před vniknutím vody IPX 4. 2 x akumulátor s kapacitou 640mAh. 2 bílé nastavitelné LED světla. 1 nastavitelné červené LED světlo pro noční použití. Micro USB nabíjení/dobíjení. 180stupňové vertikální nastavení polohy svítilny. Doba svícení 2 – 11 hodin (podle nastavení) Dodáváno s nabíjecím kabelem. DODÁVÁNO S: Flexi Bracket Připevněte svítilnu do držáku Flexi Bracket a potom ji omotejte kolem přední části rámu vozíku, držáku člunu, bouřkové tyče nebo větví stromů. 360 Magnetic Bracket Svítilna se upevní do otočného 360 stupňového držáku s magnetickým upevněním pro osvětlení i těch největších bivaků včetně Gazeba, a to v jakémkoli úhlu. Multi Strap 30 cm dlouhý vysoce odolný upínací pásek na suchý zip s 360 stupňovým držákem, který je možno upevnit téměř na cokoliv, od stromů přes tyče až po ploty. Bushwhacker Clip Držák svítilny Multi Lite pro připevnění k přední části Vaší lopatky Bushwhacker Pro nebo Pro XL Spoon, což vám umožní osvětlit si cestu, aby jste perfektně umístili a položili Váš návazec po setmění.

Hodně oblíbený výrobek Nash Čelovka Moonshine Multi Lite od populárního výrobce Nash je k dostání právě teď v naší nabídce výhodně. Teď za akční cenu 1 799 Kč.