Savage Gear Gumová nástraha Rib Worm Junebug 10ks

Malé gumové nástrahy na velké okouny, candáty a další dravce. Dlouhý ocas ve tvaru kudrlinky se lákavě pohybuje i při pomalém... více informací »
Savage Gear Gumová nástraha Rib Worm
Značka: Savage Gear
149 Kč
Ověřit dostupnost
Malé gumové nástrahy na velké okouny, candáty a další dravce. Dlouhý ocas ve tvaru kudrlinky se lákavě pohybuje i při pomalém...

Malé gumové nástrahy na velké okouny, candáty a další dravce. Dlouhý ocas ve tvaru kudrlinky se lákavě pohybuje i při pomalém vedení a žebrované tělíčko dává nástraze perfektní tvar. Malé gumové nástrahy na velké okouny, candáty a další dravce. Dlouhý ocas ve tvaru kudrlinky se lákavě pohybuje i při pomalém vedení a žebrované tělíčko dává nástraze perfektní tvar. Při výrobě je do směsi přidáván výtažek z krevet a mořská sůl, takže nástrahy se vyrábí z již velmi atraktivní směsi, jejíž lákavost je založena na kombinaci těchto dvou atraktorů – krevet a mořské soli. V konečné fázi výroby, kdy jsou nástrahy už hotové, se na jejich povrch znovu aplikuje tato lákavá směs atraktantů, čímž se jejich atraktivita ještě umocňuje! Žebrované tělo Skvělá akce ocasu Napuštěno vůní Zajímavý výrobek Savage Gear Gumová nástraha Rib Worm Junebug 10ks dostanete nyní na našich stránkách umístěný v rubrice gumové ryby. Nyní koupíte parádní kousky z této oblíbené sekce za výborné peníze. Oblíbený výrobce Savage Gear dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment.. Udělejte radost sami sobě.

Tento akční a ve slevě produkt Savage Gear Gumová nástraha Rib Worm Junebug 10ks od spolehlivého výrobce Savage Gear máte možnost získat u nás právě skutečně výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 149 Kč.