Zeck Jigová hlavička Mustad Jig Head Round vel.3/0 – 10g

Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a... více informací »
Zeck Jigová hlavička Mustad Jig Head
Značka: Zeck
78 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a...

Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a širokým obloučkem. Záměrně jsme se rozhodli pro jistící kovový háček, protože má oproti běžným jigovým hlavičkám s olověným nálitkem tu výhodu, že nepotrhá citlivou přední část některých nástrah. Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a širokým obloučkem. Záměrně jsme se rozhodli pro jistící kovový háček, protože má oproti běžným jigovým hlavičkám s olověným nálitkem tu výhodu, že nepotrhá citlivou přední část některých nástrah. Díky tomu je možná i výměna nástrahy na hlavičce, aniž by byla původní nástraha zničena. Na jedné straně hlavičky je vyražena hmotnost. Na druhé velikost háčku. velikost háčku a gramáž vyražena na hlavičce háček fixující nástrahu vysoce stabilní s perfektní ostrostí velikost háčku: 3/0Tento akční a ve slevě produkt Zeck Jigová hlavička Mustad Jig Head Round vel.3/0 – máte možnost najít rovněž tady u nás zařazený v kategorii jigové hlavy! Mrkněte na skvělé zboží ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! To však není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Zeck. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Zeck vás obohatí o špičkové výrobky.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento akční a ve slevě produkt Zeck Jigová hlavička Mustad Jig Head Round vel.3/0 - 10g od výrobce Zeck najdete momentálně na webu za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 78 Kč.