Zeck Jigová hlavička Mustad Jig Head Round vel.3/0 – 28g

Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a... více informací »
Zeck Jigová hlavička Mustad Jig Head Round
Značka: Zeck
78 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a...

Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a širokým obloučkem. Záměrně jsme se rozhodli pro jistící kovový háček, protože má oproti běžným jigovým hlavičkám s olověným nálitkem tu výhodu, že nepotrhá citlivou přední část některých nástrah. Ideální jigová hlavička pro většinu situací u vody. Velice ostrý a stabilní háček značky Mustad s perfektní délkou a širokým obloučkem. Záměrně jsme se rozhodli pro jistící kovový háček, protože má oproti běžným jigovým hlavičkám s olověným nálitkem tu výhodu, že nepotrhá citlivou přední část některých nástrah. Díky tomu je možná i výměna nástrahy na hlavičce, aniž by byla původní nástraha zničena. Na jedné straně hlavičky je vyražena hmotnost. Na druhé velikost háčku. velikost háčku a gramáž vyražena na hlavičce háček fixující nástrahu vysoce stabilní s perfektní ostrostí velikost háčku: 3/0

Tento skvělý produkt Zeck Jigová hlavička Mustad Jig Head Round vel.3/0 - 28g od skvělé a známé značky Zeck naleznete právě nyní napořád výhodně! Nabídky od 78 Kč.