Zeck Jig Spinner Mini Perch – 6g

Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci "ulítávají" na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází... více informací »
Zeck Jig Spinner Mini
Značka: Zeck
158 Kč
Ověřit dostupnost
Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci "ulítávají" na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází...

Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci „ulítávají“ na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází doba Jig Spinner Mini. Stejné možnosti vedení jako u většího bratra, i přes nižší hmotnost náhozy až na horizont, možnost chytání i v mělkých vodách, jako jsou říčky a potoky,… Takže je vám jasné, že ani žádný pstruh nebo tloušť nenechá proplout Jig Spinner Mini okolo sebe bez povšimnutí. váha: 6g,8g hloubka: variabilní zvukový efekt: neExkluzivní produkt pořídíte bezprostředně tady u nás v oblíbené sekci třpytky! Pořiďte si unikátní produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další zboží značky Zeck. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Zeck Jig Spinner Mini Perch - 6g od společnosti s výborným jménem Zeck získáte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Nyní nakoupíte za 158 Kč.