JAF Capture Vařič Trekker

Kempingový stolní vařič s univerzálním použitím. Kempingový stolní vařič s univerzálním použitím. Je vhodný pro rybáře,... více informací »
JAF Capture Vařič Trekker
Značka: JAF Capture
1 243 Kč
Ověřit dostupnost
Kempingový stolní vařič s univerzálním použitím. Kempingový stolní vařič s univerzálním použitím. Je vhodný pro rybáře,...

Kempingový stolní vařič s univerzálním použitím. Kempingový stolní vařič s univerzálním použitím. Je vhodný pro rybáře, do kempů, ale i pro vaření v přírodě. Dobře také poslouží i při výpadku el. proudu. Piezoelektrické zapalování. Snadná regulace teploty. Velikost: délka 33 cm, šířka 26 cm, výška 11 cm Doba provozu při maximálním výkonu: 2,5 hod na kartuši Výkon: 2100 W Baleno v plastovém kufříku pro snadné přenášení a praktické skladování. Dodáváno v přepravním plastovém kufru. Provoz na kartuše (není součástí). Hmotnost (bez lahve): 1500 g. Upozorňujeme na nebezpečí používání v uzavřených prostorách. Neodolatelný produkt JAF Capture Vařič Trekker můžete získat přímo na webu umístěný v kategorii vařiče! Připravili jsme oblíbené výrobky z této populární sekce za super ceny!

Neodolatelný produkt JAF Capture Vařič Trekker od známé kvalitní značky JAF Capture lze zakoupit právě až neuvěřitelně levně! Stojí teď u nás 1 243 Kč.