Illex Taška Vertical Bag Black

Velká polstrovaná taška na nástrahy a příslušenství. Obsahuje hlavní velkou komoru na zip. Dále menší horní a přední kapsa... více informací »
Illex Taška Vertical Bag
Značka: Illex
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Velká polstrovaná taška na nástrahy a příslušenství. Obsahuje hlavní velkou komoru na zip. Dále menší horní a přední kapsa...

Velká polstrovaná taška na nástrahy a příslušenství. Obsahuje hlavní velkou komoru na zip. Dále menší horní a přední kapsa na zip. Malá postranní kapsa na zip a držák s izolační úpravou na láhev s vodou. Poutko na pean nebo kleště. Velká polstrovaná taška na nástrahy a příslušenství. Obsahuje hlavní velkou komoru na zip. Dále menší horní a přední kapsa na zip. Malá postranní kapsa na zip a držák s izolační úpravou na láhev s vodou. Poutko na pean nebo kleště. Pro snadné přenášení má nastavitelný odepínatelný popruh přes rameno a madla do ruky. Zpevněné dno s protiskluzovou úpravou pro mokrý povrch. Taška má i pláštěnku proti dešti. Součásti tašky jsou 4 krabice na nástrahy (35×22,4×7 cm). Taška je vyrobena z odolné tkaniny 600D s vodoodpudivou úpravou. Rozměr 51x30x30 cm.

Neodolatelný produkt Illex Taška Vertical Bag Black pocházející od značky Illex seženete momentálně na webu v akci. Nyní za akční cenu 2 799 Kč.