PVA Hydrospol Punčocha s pěchovačem PVA Mesh System 2in1 7m

Prvotřídní PVA punčocha včetně tubusu a pěchovače. Evropský výrobce PVA produktů společnost PVA Hydrospol Vám přináší... více informací »
PVA Hydrospol Punčocha s pěchovačem PVA
Prvotřídní PVA punčocha včetně tubusu a pěchovače. Evropský výrobce PVA produktů společnost PVA Hydrospol Vám přináší...

Prvotřídní PVA punčocha včetně tubusu a pěchovače. Evropský výrobce PVA produktů společnost PVA Hydrospol Vám přináší double systém 2V1 s micro-mesh síťkami 25 mm a 35 mm v jednom tubusu. Prvotřídní PVA punčocha včetně tubusu a pěchovače. Evropský výrobce PVA produktů společnost PVA Hydrospol Vám přináší double systém 2V1 s micro-mesh síťkami 25 mm a 35 mm v jednom tubusu. Skvělá varianta pro rybáře, kteří používají oba průměry punčoch, jsou nyní dostupné ve výhodném balení. Všechny naše punčochy jsou pletené z kvalitních japonských vláken formou hustého micro-meshe. Naše punčochy můžete plnit sypkými materiály nebo drobnými peletami, aniž by vám zvolená směs propadávala úpletem punčochy. Čas rozpustnosti závisí na teplotě vody. V teplé vodě se doba rozpadu pohybuje okolo 45 sekund, naopak v ledové vodě to může být až 8 minut. Veškerý náš PVA program je vhodný pro celoroční použití. Obsah balení: 1x tubus, 1x pěchovač, 2x plnič, 1x PVA punčocha 7 m 25 mm a 1x PVA punčocha 7 m 35 mm Tento velmi žádaný produkt PVA Hydrospol Punčocha s pěchovačem PVA Mesh System 2in1 7m jde nakoupit bezstarostně tady u nás zařazený v kategorii pva punčochy. Mrkněte na kvalitní produkty z této populární sekce ve výhodné akci!

Tento diskontní výrobek PVA Hydrospol Punčocha s pěchovačem PVA Mesh System 2in1 7m od výrobce s dobrým jménem PVA Hydrospol pohodlně nakoupíte v naší nabídce ve výhodné akci! Pouze nyní za 319 Kč.