Vass Brodící Holínky VASS-TEX 700E – 42 / 8

Představujeme kvalitní PVC brodící kalhoty za atraktivní cenu. Představujeme nejkvalitnější PVC brodící kalhoty ve své... více informací »
Vass Brodící Holínky VASS-TEX 700E - 42 /
Značka: Vass
2 395 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme kvalitní PVC brodící kalhoty za atraktivní cenu. Představujeme nejkvalitnější PVC brodící kalhoty ve své...

Představujeme kvalitní PVC brodící kalhoty za atraktivní cenu. Představujeme nejkvalitnější PVC brodící kalhoty ve své kategorii! Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Oblíbené jsou hlavně díky jejich odolnosti a pohodlí. Parametry: kvalitní materiál VASS TEX 700 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy na opasek KVALITNÍ BOTA VASS Brodící kalhoty mají zesílené boty s protiskluzovou podrážkou. Tyto boty mají zpevněnou oblast kotníku, nártu a špičky. Jsou široké a nízké, tím pádem se Vám budou mnohem rychleji nazouvat a vyzouvat. MATERIÁL Firma VASS zdokonalila výrobní procesy. Tento typ je z vyroben z vysoce kvalitního materiálu VASS TEX 700 hladkého PVC s vnější měkkou polyesterovou vrstvou (chová se jako tlumič nárazů na švech).

Kvalitní a oblíbený produkt Vass Brodící Holínky VASS-TEX 700E - 42 / 8 od přední značky Vass snadno získáte tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní můžete mít za 2 395 Kč.