Fox Holinky Camo Neoprene Boots – 44 / 10

Neoprenové boty, které jsou perfektní do mokrého a bahnitého prostředí s odolnou gumovou podrážkou pro lepší přilnavost.... více informací »
Fox Holinky Camo Neoprene Boots - 44
Značka: Fox
1 820 Kč
Ověřit dostupnost
Neoprenové boty, které jsou perfektní do mokrého a bahnitého prostředí s odolnou gumovou podrážkou pro lepší přilnavost....

Neoprenové boty, které jsou perfektní do mokrého a bahnitého prostředí s odolnou gumovou podrážkou pro lepší přilnavost. Neoprenové boty, které jsou perfektní do mokrého a bahnitého prostředí s odolnou gumovou podrážkou pro lepší přilnavost. EVA vložka Gumová vrchní část Fox Camo vzor 3D síťovaná podšívka pro pohodlí Zadní „kicker“ pro snadné vyzutí Svršek: syntetika, textil / podšívka: textil / vnitřní podešev: textil / vnější podešev: syntetika 6mm Neopren Dostupné velikosti: 7-12UK (41-46EU) Kvalitní a oblíbený produkt Fox Holinky Camo Neoprene Boots – 44 / 10 pořídíte zrovna tady na webu v populární kategorii holinky. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za super peníze.

Tento diskontní produkt Fox Holinky Camo Neoprene Boots - 44 / 10 originál od výrobce Fox snadno můžete sehnat na našich stránkách teď za výborné peníze! Nabídky od 1 820 Kč.