Gunki Gumová nástraha Bumpy Ghost Zander – 13cm

Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro... více informací »
Gunki Gumová nástraha Bumpy Ghost Zander -
Značka: Gunki
65 Kč
Ověřit dostupnost
Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro...

Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro offsetové háčky. Nástrahy obsahují anýzové aroma. Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro offsetové háčky. Nástrahy obsahují anýzové aroma. 7,6cm – Váha: 3,9g Cílová ryba: okoun, candát, štika 9cm – Váha: 6,6g Cílová ryba: okoun, candát, štika 11cm – Váha: 11,7g Cílová ryba: candát, štikaKvalitní a oblíbený kousek je k sehnání ještě tu na našich stránkách v populární sekci gumové ryby! Nyní koupíte ostatní produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu. Přední dodavatel Gunki vás obohatí o špičkové produkty za příznivé ceny. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Oblíbený kousek Gunki Gumová nástraha Bumpy Ghost Zander - 13cm od oblíbené značky Gunki lze pořídit právě teď u nás výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 65 Kč.