Gardner Čelovka ATT Pulsar Torch

Dobíjecí čelovka Pulsar od ATT nabízí dvě úrovně bílého světla a spolu s dokonale vyváženým širokoúhlým červeným... více informací »
Gardner Čelovka ATT Pulsar
Značka: Gardner
699 Kč
Ověřit dostupnost
Dobíjecí čelovka Pulsar od ATT nabízí dvě úrovně bílého světla a spolu s dokonale vyváženým širokoúhlým červeným...

Dobíjecí čelovka Pulsar od ATT nabízí dvě úrovně bílého světla a spolu s dokonale vyváženým širokoúhlým červeným světlem je ideální i pro noční vidění. Dobíjecí čelovka Pulsar od ATT nabízí dvě úrovně bílého světla a spolu s dokonale vyváženým širokoúhlým červeným světlem je ideální i pro noční vidění. Čelovka je dobíjecí. Pro snadné dobíjení použíjte kabel, který je včetně balení. Funkce čelovky jsou snadné pro obsluhu. Při prvním kliknutí se čelovka rozsvítí bílým světlem o síle 67 lumenů. Pokud klikneme podruhé, čelovka se rozsvítí o síle 170 lumenů, tedy v maximální síle světla. Pro výběr červeného světla, klikneme dvakrát za sebou. Pro možnost kompletního vypnutí, podržíme tlačítko na 5 sekund. Specifikace: hmotnost: pouhých 68 g vodě odolná včetně USB kabelu doba dobíjení: 3,5 hod. svítivost bílého světla v režimu low: 67 lumenů, 15 m dosvit po dobu 11 hod. svítivost bílého světla v režimu max: 170 lumenů, 50 m dosvit po dobu 4 hod. svítivost červeného světla: doba svícení 2-3 dny

Hodně prodávaný kus Gardner Čelovka ATT Pulsar Torch od společnosti s výborným jménem Gardner jde pořídit u nás nyní za parádní cenu! Cenově vychází na 699 Kč.