Rapala Wobler X-Rap Jointed Shad FP

Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Dvoudílný zvukový wobler s rychlým,... více informací »
Rapala Wobler X-Rap Jointed
Značka: Rapala
322 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Dvoudílný zvukový wobler s rychlým,...

Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Je schopen ustrnout ve vodním sloupci, rozhoupávat se, čímž provokuje dravce k útoku….Plastový wobler s holografickým povrchem těla je skutečně prvotřídní nástrahou pro zkušené lovce. Specifikace délka (cm) 13 cm váha 46 g hloubkový rozsah 1,2 – 2,4 m počet trojháčků 2 vel.2/0 vlastnost neutrální, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro štika, candát, sumec
Zajímavý kus naleznete mimo jiné na našem webu v oblíbené sekci woblery. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. Tento výrobce Rapala představuje kvalitní výrobky ! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce Rapala. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Rapala Wobler X-Rap Jointed Shad FP od značky se skvělou pověstí Rapala pohodlně dostanete u nás za výhodnou cenu. Akční cena od 322 Kč.