Fox Rage Gumová Nástraha Slick Finesse Super Soft UV Chartreuse Ayu

Skvělá nová nástraha od společnosti Fox Rage, navržená speciálně pro vertikální prezentační techniky. Skvělá nová nástraha... více informací »
Fox Rage Gumová Nástraha Slick Finesse
Značka: Fox Rage
31 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělá nová nástraha od společnosti Fox Rage, navržená speciálně pro vertikální prezentační techniky. Skvělá nová nástraha...

Skvělá nová nástraha od společnosti Fox Rage, navržená speciálně pro vertikální prezentační techniky. Skvělá nová nástraha od společnosti Fox Rage, navržená speciálně pro vertikální prezentační techniky. Super měkký materiál pro vysoce realistickou akci a pocit. Perfektní pro vertikální a drop shot styly lovu Dvojitý ocas a tenké zápatí pro maximálně atraktivní akci. S velkým očkem Má dva otvory pro háčky pro různé možnosti navázání K dispozici v pěti délkách: 9 cm, 11 cm, 13 cm, 16 cm a 20 cm. Šest různých barevných variant Ultra UV: UV Green Pumpkin, UV Wakasagi, UV Tinsel Oil, UV Chartreuse Ayu, UV Pearl a UV Arkansas.

Tento diskontní produkt Fox Rage Gumová Nástraha Slick Finesse Super Soft UV Chartreuse Ayu od společnosti s úžasnou pověstí Fox Rage máte možnost sehnat aktuálně na webu v akci! Levně za cenu 31 Kč.