Wychwood Prut Truefly 9ft #5 4pce Fly Rod New

Nové Truefly pruty znamenají významný skok vpřed, pokud jde o hodnotu a výkon. Blanky jsou užší, rychlejší a lehčí než jejich... více informací »
Wychwood Prut Truefly 9ft #5 4pce Fly Rod
Značka: Wychwood
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Nové Truefly pruty znamenají významný skok vpřed, pokud jde o hodnotu a výkon. Blanky jsou užší, rychlejší a lehčí než jejich...

Nové Truefly pruty znamenají významný skok vpřed, pokud jde o hodnotu a výkon. Blanky jsou užší, rychlejší a lehčí než jejich konkurenti, nabízí bezkonkurenční výkon v poměru k ceně. Nyní nový prut ještě s lehkými designovými úpravami. Nové Truefly pruty znamenají významný skok vpřed, pokud jde o hodnotu a výkon. Blanky jsou užší, rychlejší a lehčí než jejich konkurenti, nabízí bezkonkurenční výkon v poměru k ceně. Nyní nový prut ještě s lehkými designovými úpravami. Řada je postavena na čtyřdílných blancích, tudíž jsou snadnější pro tansport a pevný Cordurový tubus nabízí dostatečnou ochranu pro cestování. Korek je nejvyšší třídy AAA, takže nabízí perfektní přilnavost a dlouhou životnost, kroužky jsou z odolného chromu pro trvanlivost a sedlo navijáku je zakončeno 3K uhlíkovým středem aby se zredukovala váha. Každý z prutů byl vyvíjen i testován legendou v muškařině Charlesem Jardinem, to aby blanky přesně seděli se šňůrou své šarže. Velmi oblíbený produkt Wychwood Prut Truefly 9ft #5 4pce Fly Rod můžete koupit aktuálně Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze! Významný dodavatel Wychwood vám může nabídnout kvalitní zboží. za rozumné peníze! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Wychwood. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější kus Wychwood Prut Truefly 9ft #5 4pce Fly Rod New od známé kvalitní značky Wychwood pohodlně získáte v naší nabídce za outletovou cenu. V akci za cenu 2 990 Kč.