Giants Fishing Prut CLX Tele 3m 20-70g

Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6. Řada kvalitních teleskopických prutů,... více informací »
Giants Fishing Prut CLX Tele
990 Kč
Ověřit dostupnost
Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6. Řada kvalitních teleskopických prutů,...

Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6. Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6. Prut je grafitové barvy s jemně modrým metalickým nástřikem, zakončen transparentním lakování. Tyto pruty mají široké využití a jsou vhodné jak pro začínající, tak pokročilé rybáře. Prut je osazen kvalitními dvojitými SIC očky a má ergonomické DPS grafitové sedlo. Rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality Délka: 3m Zátěž: 20-70g Transportní délka: 65cm Hmotnost: 258g Počet dílů: 7 Kvalitní a levný výrobek můžete nakoupit mimo jiné Nyní pořídíte podobné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny! Dodavatel Giants Fishing má na skladě vysoce kvalitní produkty za neuvěřitelně výhodné ceny!

Zcela unikátní produkt Giants Fishing Prut CLX Tele 3m 20-70g od top značky Giants Fishing můžete získat tady teď za výborné peníze. Výhodně za cenu 990 Kč.