Giants Fishing Řetízkový indikátor Chain Indicator Deluxe

Kvalitní řetízkový indikátor, který je dodáván s dvěma výměnnými závažíčky, které lze různě kombinovat. V každém... více informací »
Giants Fishing Řetízkový indikátor
239 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní řetízkový indikátor, který je dodáván s dvěma výměnnými závažíčky, které lze různě kombinovat. V každém...

Kvalitní řetízkový indikátor, který je dodáván s dvěma výměnnými závažíčky, které lze různě kombinovat. V každém balení jsou již v základu dvě barvy! Kvalitní řetízkový indikátor, který je dodáván s dvěma výměnnými závažíčky, které lze různě kombinovat. V každém balení jsou již v základu dvě barvy! V nabídce je široká škála barevných variant. Otvor na chemické světélko pro noční rybolov. Výměnné závaží mají hmotnost: 2 g menší a 10 g větší, výhodou je že můžete závažíčka propojovat bez ohledu na jejich velikost, mají stejný průměr závitu. Závaží se dají samostatné dokoupit a jsou baleny po 3 ks. Vrchní část indikátoru je vyrobena z kvalitní oceli s antikorozní úpravou. Délka: 23 cm V nabídce jsou tyto barevné kombinace: Bílá/černá (White/Black) Bílá/modrá (White/Bllue) Bílá/červená (White/Red) Bílá/oranžová (White/Green) Bílá/žlutá (White/Yellow) Bílá/fialová (White/Purple) Bílá/oranžová (White/Orange) Bílá/růžová (White/Pink)Kvalitní a žádaný kousek jde nakoupit právě nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice rybářské swingery. Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží z této sekce za báječnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky Giants Fishing. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený kus Giants Fishing Řetízkový indikátor Chain Indicator Deluxe od značky s dobrým jménem Giants Fishing je k dostání na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Výhodně za skvělou cenu 239 Kč.