Savage Gear Wobler Prop Walker Floating 10cm 21g – Firetiger

Skvělá plovoucí nástraha s odolnými PVC lopatkami, která umožňuje daleké hody. Je osazena 4X trojháčky. Skvělá plovoucí... více informací »
Savage Gear Wobler Prop
Značka: Savage Gear
299 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělá plovoucí nástraha s odolnými PVC lopatkami, která umožňuje daleké hody. Je osazena 4X trojháčky. Skvělá plovoucí...

Skvělá plovoucí nástraha s odolnými PVC lopatkami, která umožňuje daleké hody. Je osazena 4X trojháčky. Skvělá plovoucí nástraha s odolnými PVC lopatkami, která umožňuje daleké hody. Je osazena 4X trojháčky. Hodně žádaný produkt můžete sehnat lehce tady na webu umístěný v kategorii woblery. Vyhledejte si ještě ostatní kusy ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další prověřené zboží od značky Savage Gear. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Savage Gear pro vás vyrábí skvělý sortiment.. Nakupujte výhoděn u nás.

Vysoce kvalitní kousek Savage Gear Wobler Prop Walker Floating 10cm 21g - Firetiger od top značky Savage Gear pohodlně seženete právě nyní za outletovou cenu. Nabídka od 299 Kč.