Nash Pouzdro Dwarf Tackle Pouch Large

Dostupné ve třech velikostech, kdy každá má síťovanou kapsičkou na zip uvnitř. Do velikosti Large se vejdou dvě Medium tašky... více informací »
Nash Pouzdro Dwarf Tackle
Značka: Nash
559 Kč
Ověřit dostupnost
Dostupné ve třech velikostech, kdy každá má síťovanou kapsičkou na zip uvnitř. Do velikosti Large se vejdou dvě Medium tašky...

Dostupné ve třech velikostech, kdy každá má síťovanou kapsičkou na zip uvnitř. Do velikosti Large se vejdou dvě Medium tašky Dostupné ve třech velikostech, kdy každá má síťovanou kapsičkou na zip uvnitř. Do velikosti Large se vejdou dvě Medium tašky Rozměry: Large 24 cm (š) x 15 cm (h) x 9 cm (v)
Exkluzivní kousek Nash Pouzdro Dwarf Tackle Pouch máte možnost koupit taky tady na našich stránkách umístěný v sekci tašky. Nyní koupíte zcela nové výrobky z této populární rubriky z pohodlí domova. Známá značka Nash pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží . Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další vybrané kousky od značky Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Nash Pouzdro Dwarf Tackle Pouch Large od výrobce Nash můžete najít na našich stránkách teď opravdu výhodně! Ceny od 559 Kč.