Sensas Boilies Dumbell 7mm 80g – Česnek

Dumbells pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahují vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v nich směs... více informací »
Sensas Boilies Dumbell 7mm 80g
Značka: Sensas
119 Kč
Ověřit dostupnost
Dumbells pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahují vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v nich směs...

Dumbells pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahují vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v nich směs výběrových rybích mouček, směs koření, výtažky z mořských živočichů, chuťové stimulátory a sladidla. Dumbells pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahují vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v nich směs výběrových rybích mouček, směs koření, výtažky z mořských živočichů, chuťové stimulátory a sladidla. Ve vodě okamžitě pracují a rychle lákají kapry. Vhodné na rychlé rybaření.
Tento oblíbený kousek máte možnost dostat bez problémů tady u nás umístěný v rubrice trvanlivé boilie – hotovky. Najděte si parádní produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další prověřené zboží značky Sensas. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Sensas Boilies Dumbell 7mm 80g - Česnek od přední značky Sensas máte možnost získat bezpečně online za outletovou cenu! Levně za 119 Kč.