R-Spekt Dětský kulich PomPom Duo beanie limited edition tm.modrý

Novinka pro děti na sezónu 2015 ! ! ! Měkoučká stylová a pohodlná zimní čepice "POMPOM DUO BEANIE STYLE" ve výrazné limetkové... více informací »
R-Spekt Dětský kulich PomPom Duo
Značka: R-Spekt
299 Kč
Ověřit dostupnost
Novinka pro děti na sezónu 2015 ! ! ! Měkoučká stylová a pohodlná zimní čepice "POMPOM DUO BEANIE STYLE" ve výrazné limetkové...

Novinka pro děti na sezónu 2015 ! ! ! Měkoučká stylová a pohodlná zimní čepice „POMPOM DUO BEANIE STYLE“ ve výrazné limetkové barvě je skvělým a praktickým doplňkem pro všechny dětské rybáře v chladnějších měsících roku. Novinka pro děti na sezónu 2015 ! ! ! Měkoučká stylová a pohodlná zimní čepice „POMPOM DUO BEANIE STYLE“ ve výrazné limetkové barvě je skvělým a praktickým doplňkem pro všechny dětské rybáře v chladnějších měsících roku. Kulich se vyznačuje středně velkou PomPom DUO bambulí v melírované limetkově-bílé barvě a jemným dvojitým vytepleným limetkovým úpletem, velmi příjemným na dotek. Na pravé straně kulichu je navíc vyšitý stylový černý kapr, který je tak neustále s vašimi dětmi i když právě nerybaříte. Dopřejte i vašim dětem pocit jedinečnosti a vybavte jejich šatník touto skvělou R-SPEKT čepicí s vyšitým kaprem. Barevné provedení: limetkový kulich / limetkově-bílá melírovaná PomPom DUO bambule / výšivka černého kapra Materiálové složení: 100% soft touch akryl Nabízíme ve velikostech: dětská UNI (obvod hlavy 42-54 cm)

Povedený produkt R-Spekt Dětský kulich PomPom Duo beanie limited edition tm.modrý od kvalitního výrobce R-Spekt můžete pořídit aktuálně pořád výhodně! Nyní nakoupíte za 299 Kč.