Hotspot Design Tričko Spinner Ace – L

Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na vláčku sestávající z kalhot, bundy, mikiny a čepice. Tričko Spinner ACE doplňuje... více informací »
Hotspot Design Tričko Spinner Ace
899 Kč
Ověřit dostupnost
Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na vláčku sestávající z kalhot, bundy, mikiny a čepice. Tričko Spinner ACE doplňuje...

Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na vláčku sestávající z kalhot, bundy, mikiny a čepice. Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na vláčku sestávající z kalhot, bundy, mikiny a čepice. Tričko Spinner „Vylož svá esa“ je založeno na myšlence, že žolík (rybář) je schopný chytit několik druhů ryb a barvy karet jsou znázorněny jako moře – vyber si kartu, abys věděl, co všechno jsi schopný chytit. Červená barva je realizována reliéfním tiskem a je velmi dobře viditelná. Pokerové karty jsou dokončené transparentním tiskem, který je umožňuje vidět jako skutečné pokerové karty. Vyrobeno z kvalitního materiálu, který je velmi příjemný na pokožce. Produkty Hotspot jsou vhodné nejen pro rybolov, ale i pro běžné oblékání. Jedná se o nový trend, který snese srovnání s nejznámějšími módními značkami. Jeho součástí je maximální kvalita ve všem, co se týká designu, stylového oblékání, kvality materiálů a výrobních procesů. HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií. Charakteristika výrobku: 100% česaná bavlna, 140g/ m2 Návod na praní trička: Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát trička na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

Nový produkt Hotspot Design Tričko Spinner Ace - L od značky se skvělou pověstí Hotspot Design je k dispozici právě teď u nás za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 899 Kč.