Nikl Boilie Criticals 150g – Chilli & Peach 20mm

Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt!... více informací »
Nikl Boilie Criticals 150g -
Značka: Karel Nikl
259 Kč
Ověřit dostupnost
Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt!...

Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt! Tyto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní nejefektivnější prezentaci nástrahy a funkčnost návazce na všech tipech dna. Jestli máme vyzdvihnout jednu věc, která nám dopomohla ke všem úspěchům jak závodním, tak i ostatním, tak je to tento produkt! Tyto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní nejefektivnější prezentaci nástrahy a funkčnost návazce na všech tipech dna. Díky svojí neutrální váze se lehce vznášejí nade dnem a negují tak váhu háčku, díky čemuž je jejich použití nesmírně úspěšné. Criticals jsou koncipované tak, že po nahození můžou plavat, ale po nějaké době do sebe nasají vodu a lehce klesnou na dno. Tím pádem se stanou kriticky vyváženou nástrahou. Tento produkt doporučujeme vyzkoušet!

Tento skvělý produkt Nikl Boilie Criticals 150g - Chilli & Peach 20mm od známého předního výrobce Karel Nikl můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nyní získáte od 259 Kč.