Zeck Wobler Danny 69 DR – Clear Flash

Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez... více informací »
Zeck Wobler Danny 69 DR - Clear
Značka: Zeck
370 Kč
Ověřit dostupnost
Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez...

Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Protože je většina crankbaitů těmito kuličkami vybavená, je Danny 69 DR hlavně v hodně frekventovaných vodách s velkým rybářským tlakem rybám neznámý a není pro ně tak podezřelý. Dannyho jsme vyvinuli v mělké verzi do 1,2m (Shallow Runner), a hlubší do 2,6m (Deep Runner). Díky tomuto rozsahu jste připraveni na různorodé podmínky. Parametry: hloubka: 1,2 m chod: agresivní provedení: silent (tichý) délka: 69 mm vlastnost: plovoucí hmotnost: 21gSuper produkt Zeck Wobler Danny 69 máte možnost dostat pohodlně tady u nás umístěný v sekci woblery. Připravili jsme pro vás akční produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! Tento vyjímečný výrobce Zeck poskytuje velmi kvalitní produkty. se zárukou dlouhé životnosti! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete více skvělých kousků od značky Zeck. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Zeck Wobler Danny 69 DR - Clear Flash od výrobce s dlouholetou historií Zeck jde nakoupit právě teď u nás za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za 370 Kč.