Savage Gear Čelovka Headlamp UV Zoom 5W 400 Lumens

Rybaření ve tmě přináší své jedinečné výzvy, se kterými se ale snadno můžete stylově vypořádat s čelovkou Savage Gear... více informací »
Savage Gear Čelovka Headlamp
Značka: Savage Gear
599 Kč
Ověřit dostupnost
Rybaření ve tmě přináší své jedinečné výzvy, se kterými se ale snadno můžete stylově vypořádat s čelovkou Savage Gear...

Rybaření ve tmě přináší své jedinečné výzvy, se kterými se ale snadno můžete stylově vypořádat s čelovkou Savage Gear Zoom UV headlamp. Rybaření ve tmě přináší své jedinečné výzvy, se kterými se ale snadno můžete stylově vypořádat s čelovkou Savage Gear Zoom UV headlamp. Tato malá, lehká a snadno použitelná čelovka disponuje funkcí zoomu pro prodloužení paprsku až na 100 metrů. Obsahuje také UV lampu, takže můžete snadno identifikovat, které nástrahy ve vaší krabičce jsou UV aktivní. Hlava je sklopná o 60°, což znamená, že si můžete jednoduše posvítit světlem kamkoliv potřebujete, a mít tak volné ruce pro ostatní důležité věci. Jas: 120 a 400 lumenů Vlnová délka UV LED: 395nm Manuální zoom (maximální vzdálenost 100m) 60° sklopná hlava Hmotnost pouze 76g bez baterií Voděodolnost: IPX3 Pracuje na tři 1,5V AAA baterie (nejsou součástí balení) CE certifikát Povedený produkt Savage Gear Čelovka Headlamp UV Zoom 5W máte možnost získat v pohodě tady na našich stránkách umístěný v sekci čelovky. Máme pro vás další zboží ve zmiňované sekci za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na více produktů značky Savage Gear. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Savage Gear Čelovka Headlamp UV Zoom 5W 400 Lumens od populární značky Savage Gear jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní za akční cenu. Aktuálně za 599 Kč.