Carp Inferno Pop-up Boilies Xtra 16mm 150ml

Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Xtra pop-up... více informací »
Carp Inferno Pop-up Boilies Xtra 16mm
Značka: Carp Inferno
199 Kč
Ověřit dostupnost
Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Xtra pop-up...

Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Xtra pop-up je plovoucí boilies s extra vysokým výtlakem. Navíc je zatraktivněno zalitím čistou esencí přímo do dozy. Plovoucí boilies je velice atraktivní nástraha pro celoroční rybolov. Vyznačuje se vysokým vztlakem. Při výrobě byly použity kvalitní esenciální atraktory, které z tohoto boilies dělají vysoce účinnou nástrahu. Pop-up je možno používat samostatně nebo v kombinaci s potápivým boilies. Tyto pop up jsou navíc zalité čistou esencí přímo do dózy.

Diskontní výrobek Carp Inferno Pop-up Boilies Xtra 16mm 150ml originál od výrobce Carp Inferno jde získat aktuálně na našich stránkách za super peníze! Na našich stránkách za 199 Kč.