Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo

Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 785
Značka: Vass
4 535 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě...

Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Tato řada nabízí bezkonkurenční kvalitu. Robustní žlutá podrážka u boty nabízí pohodlí, spolehlivost, je tvrdší a také více vyztužená. kvalitní materiál VASS TEX 785 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy v CAMO provedení vnitřní kapsa 4 vrstvé a široké sváry KVALITNÍ BOTA VASS Prsačky mají zesílené boty s protiskluzovou podrážkou. Robustní žlutá podrážka u boty nabízí pohodlí, spolehlivost, je tvrdší a také více vyztužená. Boty mají zpevněnou oblast kotníku, nártu a špičky. Jsou široké a nízké, tím pádem se Vám budou mnohem rychleji nazouvat a vyzouvat.Tento diskontní produkt Vass Prsačky VASS-TEX 785 máte možnost najít ještě tady na našem webu umístěný v rubrice prsačky a brodící kalhoty! Nyní získáte akční produkty z této známé sekce za outletovou cenu. Známý dodavatel Vass vám představuje prvotřídní zboží. za výhodné ceny. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kousky od značky Vass. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo od oblíbené značky se zárukou kvality Vass máte možnost získat v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Nyní za akční cenu 4 535 Kč.