Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo – 47 / 12

Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo - 47 /
Značka: Vass
4 535 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě...

Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Tato řada nabízí bezkonkurenční kvalitu. Robustní žlutá podrážka u boty nabízí pohodlí, spolehlivost, je tvrdší a také více vyztužená. kvalitní materiál VASS TEX 785 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy v CAMO provedení vnitřní kapsa 4 vrstvé a široké sváry KVALITNÍ BOTA VASS Prsačky mají zesílené boty s protiskluzovou podrážkou. Robustní žlutá podrážka u boty nabízí pohodlí, spolehlivost, je tvrdší a také více vyztužená. Boty mají zpevněnou oblast kotníku, nártu a špičky. Jsou široké a nízké, tím pádem se Vám budou mnohem rychleji nazouvat a vyzouvat.
Unikátní a oblíbený výrobek dostanete aktuálně tady na našem webu ve známé kategorii prsačky a brodící kalhoty. Vyhledejte si další kousky ve zmiňované sekci za super cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Vass. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo - 47 / 12 od naší známé značky Vass jde nakoupit zrovna dneska za výhodné peníze! Výhodně za cenu 4 535 Kč.