Shimano Naviják Ultegra C2000 HGFC

Naviják Ultegra FC je doslova nabitý technologiemi, které byly doposud výsadou modelů nejvyšších cenových řad (jako je... více informací »
Shimano Naviják Ultegra C2000
Značka: Shimano
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Naviják Ultegra FC je doslova nabitý technologiemi, které byly doposud výsadou modelů nejvyšších cenových řad (jako je...

Naviják Ultegra FC je doslova nabitý technologiemi, které byly doposud výsadou modelů nejvyšších cenových řad (jako je například Stella). Naviják Ultegra FC je doslova nabitý technologiemi, které byly doposud výsadou modelů nejvyšších cenových řad (jako je například Stella). Pevná a silná převodovka Hagane v kombinaci s mikromodulární převodovkou MicroModule II, uložením převodovky X-Ship a technologií Silent Drive zvyšuje hladkost chodu. Technologie X-Protect poskytuje dokonalou ochranu proti průniku vody bez pocitu ztížené rotace a chrání spolehlivě jak tělo, tak rolničku. Cívka s dlouhým zdvihem Long Stroke Spool prodlužuje oproti běžným cívkám odhazovací vzdálenost. Díky technologii G-Free Body je těžiště navijáku posunuto blíž k prutu a pomáhá tak snižovat únavu a zvýšit pohodlí při nahazování. Tělo je vyrobeno z lehkého a odolného kompozitu CI4+. Parametry: Hmotnost (g) 185 Převodový poměr 6,1:1 Ložiska 5+1 Max. brzdná síla (kg) 3 Kapacita vlasce (mm/m) 0.14-145/0.16-105/0.18-80 Návin vlasce na otočku (cm) 82 Náhradní cívka — Super produkt Shimano Naviják Ultegra C2000 dostanete pohodlně Nyní můžete najít kvalitní produkty z naší rubriky za akční cenu.

Velmi žádaný výrobek Shimano Naviják Ultegra C2000 HGFC od kvalitní značky Shimano snadno seženete tady teď právě v akci. Na našich stránkách za 3 999 Kč.