Mikbaits Dip Spiceman WS3 Crab Butyric 125ml

Dip je určený především pro zvýrazňování nástrah. Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou... více informací »
Mikbaits Dip Spiceman WS3 Crab Butyric
Značka: Mikbaits
280 Kč
Ověřit dostupnost
Dip je určený především pro zvýrazňování nástrah. Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou...

Dip je určený především pro zvýrazňování nástrah. Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou rychlostí, směrem i intenzitou. Dip je určený především pro zvýrazňování nástrah. Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou rychlostí, směrem i intenzitou. Rybu tím k nástraze přitahují ze širokého okolí a z různých vrstev vodního sloupce. Zároveň však zanechávají nesmírně atraktivní stopu v její blízkosti. Nástrahy můžete v dipu máčet v řádu minut a hodin, ale také i dní a týdnů. Jejich atraktivita tím výrazně stoupne.

Nejprodávanější produkt Mikbaits Dip Spiceman WS3 Crab Butyric 125ml od značky se zárukou kvality Mikbaits pohodlně pořídíte zde teď za výhodné peníze! Výhodně za 280 Kč.