Zeck Bunda do deště Rain Jacket Catfish – XS

Velice kvalitní nepromokavá bunda, která tě spolehlivě ochrání před deštěm a vlhkem. V kombinaci s nepromokavými kalhotami Rain... více informací »
Zeck Bunda do deště
Značka: Zeck
926 Kč
Ověřit dostupnost
Velice kvalitní nepromokavá bunda, která tě spolehlivě ochrání před deštěm a vlhkem. V kombinaci s nepromokavými kalhotami Rain...

Velice kvalitní nepromokavá bunda, která tě spolehlivě ochrání před deštěm a vlhkem. V kombinaci s nepromokavými kalhotami Rain Trousers vznikne dokonalá protidešťová ochrana. Perfektní ochrana pro lovce z lodě, ale i ze břehu. Velice kvalitní nepromokavá bunda, která tě spolehlivě ochrání před deštěm a vlhkem. V kombinaci s nepromokavými kalhotami Rain Trousers vznikne dokonalá protidešťová ochrana. Perfektní ochrana pro lovce z lodě, ale i ze břehu. materiál: 50 % Polyurethan / 50% Polyester vodní sloupec: 30 000mm použité zipy: vodotěsnéZlevněný kus máte možnost dostat přímo tady u nás v populární rubrice bundy. Vyberte si ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za výborné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé zboží od značky Zeck. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Zeck Bunda do deště Rain Jacket Catfish - XS od dodavatele se skvělou pověstí Zeck jednoduše seženete tady nyní skutečně levně! Nyní za 926 Kč.