Westin Gumová nástraha BullTeez Headlight – 9,5cm/7g/2ks

Bullteez je pořádná nástraha pro ty, kteří chtějí lovit velké ryby. BullTeez je nejlepší volbou pro chytání opravdu velkých... více informací »
Westin Gumová nástraha BullTeez Headlight -
Značka: Westin
139 Kč
Ověřit dostupnost
Bullteez je pořádná nástraha pro ty, kteří chtějí lovit velké ryby. BullTeez je nejlepší volbou pro chytání opravdu velkých...

Bullteez je pořádná nástraha pro ty, kteří chtějí lovit velké ryby. BullTeez je nejlepší volbou pro chytání opravdu velkých ryb, jako jsou štiky a candáti. Bullteez je pořádná nástraha pro ty, kteří chtějí lovit velké ryby. BullTeez je nejlepší volbou pro chytání opravdu velkých ryb, jako jsou štiky a candáti. Velký ocas napojený na oválné štíhlé tělo tvoří kombinaci, která do vody vyšle ten správný potravní signál zahnující kolébání, kymácení a mihotání břichem. Tento kulovitý pohyb přiláká k záběru opravdu velké ryby. Nástrahy Westin BullTeez Shadtail jsou výborné do mělkých vod při nastražení na Shallow screw nebo s jigovou hlavičkou pro lov ve větších hloubkách. Osmnácticentimetrový model je osazen otvory pro offsetový háček. Jde o ideální nástrahu do rostlin. Specifikace: Realistické oči Dráždivá práce ocasu Ručně malované detailyTento kvalitní produkt lze zakoupit právě tady na stránkách v populární kategorii gumové ryby! Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této rubriky na pár kliknutí! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Westin. Najdete je níže na této stránce.

Hodně povedený kousek Westin Gumová nástraha BullTeez Headlight - 9,5cm/7g/2ks od známé kvalitní značky Westin máte možnost dostat u nás právě za výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 139 Kč.