Zeck Třpytka Chatterbait Pro Brown

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro... více informací »
Zeck Třpytka Chatterbait Pro
Značka: Zeck
184 Kč
Ověřit dostupnost
U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro...

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro všechny dravce. Stejná destička také velmi dobře chrání háček před plevelem a ostatními nečistotami ve vodě. V kombinaci s třásněmi a gumovou nástrahou jako „trailerem“, kterou je třeba Chatterbait doplnit (například Dude, Wilson nebo Boggy), získáte mimořádně atraktivní návnadu pro snadné a velice efektivní chytání. Chatterbait můžete plynule táhnout ve vodním sloupci, ale neméně úspěšné je i klasické jigování! Zatímco menší varianty jsou určeny zejména pro lov okounů, velké Chatterbaity jsou předurčeny pro lov štik.

Tento exkluzivní produkt Zeck Třpytka Chatterbait Pro Brown od dodavatele zboží Zeck můžete dostat tady teď za báječnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 184 Kč.