Meiho Box Worm box (W-L)

Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím... více informací »
Meiho Box Worm box
Značka: Meiho
104 Kč
Ověřit dostupnost
Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím...

Kufr je vyroben z proti-nárazovému polymeru. V horním úložišti jsou drážky do kterých se dají vložit přepážky a tím využijete každý koutek či škvírku pro vaše náčiní. Profesionální rybářské kufry a krabičky od japonské firmy Meiho jsou vyrobené z nejkvalitnějších plastů, jež jsou garancí vysoké funkčnosti a trvanlivosti. Prvotřídní a solidně zpracované zámky dovolují přenášení i velmi těžkých doplňků, které jsou pro rybařinu většinou vyrobené z olova. Extrémně pevná víka a zesílené bočnice zase dovolují posez na těchto kufrech. Veškeré kovové doplňky mají antikorozní povrchovou úpravu odolnou i velmi agresívní slané vodě. Velké kufry mají možnost v případě potřeby vyměnit zásuvky za krabičky. Všechny kufry a krabice na umělé nástrahy mají variabilně stavitelné stěny a jsou vyrobeny z materiálu netečného ke gumovým nástrahám. Výrobce: Meiho Rozměry: 186x103x34mm
Tento designový produkt Meiho Box Worm box můžete sehnat aktuálně tady u nás zařazený v rubrice tašky. Získejte ještě další výrobky ze zmíněné sekce za super peníze. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Meiho. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Meiho má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment levně. Však to vidíte sami.

Hodně povedený výrobek Meiho Box Worm box (W-L) od dodavatele se skvělou pověstí Meiho pohodlně získáte tady nyní za výborné peníze! Nabídka již od 104 Kč.