Mikbaits Booster Spiceman WS3 Crab Butyric 250ml

Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy,... více informací »
Mikbaits Booster Spiceman WS3 Crab
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy,...

Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte. Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte. Návnady s ním lze polévat delší dobu předem, vyjma rychle rozpadavých pelet. Boostery nerozpouští PVA materiály, proto s nimi můžete krátce před náhozem polévat i připravené PVA punčochy. Pokud to však děláte delší dobu předem, buďte si vědomi, že v boosteru (zejména u rybích příchutí) mohou být složky, které zpomalí rozpad PVA.

Velmi žádaný kus Mikbaits Booster Spiceman WS3 Crab Butyric 250ml od populárního výrobce Mikbaits jde sehnat momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 180 Kč.