Extra Carp Návazec Boilie Rig EXC 444

Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání... více informací »
Extra Carp Návazec Boilie Rig
Značka: Extra Carp
59 Kč
Ověřit dostupnost
Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání...

Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání návazce a rovnátkem pro lepší zaseknutí ryby. Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání návazce a rovnátkem pro lepší zaseknutí ryby. Návazec obsahuje vše nezbytně nutné pro úspěšný lov kaprů. Tyto návazce ocení především rybáři, kteří si potrpí na špičkovou kvalitu jejich koncové montáže. Tato dokonalá sestava vás nikdy nezklame a třeba přinese i vysněný úlovek. Technická specifikace: Profi boilies návazce – 2 ks v balení Teflonové kaprové háčky s protihrotem Extrémně pevná návazcová šňůrka 25lb v délce 20cm Quick Change Obratlík + Anti tangle sleeve převleky proti zamotání 2ks Line aligner – rovnátko pro lepší zásek Prodlužovací zarážky na boilie

Často hledaný produkt Extra Carp Návazec Boilie Rig EXC 444 od výrobce s dlouholetou historií Extra Carp můžete dostat na našich stránkách teď za výborné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 59 Kč.