Nikl Boilie Chilli & Peach – 18mm 1kg

Chilli & Peach je skvělou kombinací vůní a chutí, které jsou pro kapry extrémně atraktivní. Boilies je založeno na bázi... více informací »
Nikl Boilie Chilli &
Značka: Karel Nikl
299 Kč
Ověřit dostupnost
Chilli & Peach je skvělou kombinací vůní a chutí, které jsou pro kapry extrémně atraktivní. Boilies je založeno na bázi...

Chilli & Peach je skvělou kombinací vůní a chutí, které jsou pro kapry extrémně atraktivní. Boilies je založeno na bázi uhlohydrátů a obsahuje větší dávku pojiv, aby vydrželo déle pod háčkem a odolalo ataku od bílé ryby a malých kapříků. Chilli & Peach je skvělou kombinací vůní a chutí, které jsou pro kapry extrémně atraktivní. Boilies je založeno na bázi uhlohydrátů a obsahuje větší dávku pojiv, aby vydrželo déle pod háčkem a odolalo ataku od bílé ryby a malých kapříků. Na boilies můžete mít sice méně záběrů, ale dočkáte se větších úlovků a jednou z výhod je i fakt, že je méně vyhledáváno sumci a sumečky. Chilli & Peach můžete používat na okamžité chytání, ale je vhodné i na předkrmování a delší krmné kampaně, protože díky svému složení vydrží na dně déle „čekat“ na kapry a pokud kuličky před vhozením do vody ještě předmočíte ve vodě s obsahujícím boosterem, nebo LUM-Xem, můžete krmit i na hodně bahnitém dně. Pakliže chcete mít jistotu, že vaše nástraha vydrží pod háčkem do příjezdu i těch největších kaprů, Chilli & Peach je pro vás jasnou volbou.

Hodně žádaný produkt Nikl Boilie Chilli & Peach - 18mm 1kg od značky s dlouholetou tradicí Karel Nikl je k sehnání na našich stránkách nyní pořád výhodně. Cena již od 299 Kč.