Savage Gear Přívlačová vesta Pro-Tact Spinning Vest One Size Black

Přívlačová vesta Pro-Tact je vybavena mnoha malými kapsami na zip na přední straně, které nabízejí téměř nekonečné... více informací »
Savage Gear Přívlačová vesta Pro-Tact Spinning Vest One
Značka: Savage Gear
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Přívlačová vesta Pro-Tact je vybavena mnoha malými kapsami na zip na přední straně, které nabízejí téměř nekonečné...

Přívlačová vesta Pro-Tact je vybavena mnoha malými kapsami na zip na přední straně, které nabízejí téměř nekonečné možnosti. Přívlačová vesta Pro-Tact je vybavena mnoha malými kapsami na zip na přední straně, které nabízejí téměř nekonečné možnosti. Každá ze dvou předních kapes obsahuje krabičku na nástrahy „S“, která nabízí dostatek prostoru pro nástrahy. Na vnitřní straně je jedna velká síťovaná kapsa na každé straně. Batoh na zadní straně má třívrstvou konstrukci, která umožňuje mít vše přehledně organizované a snadno dostupné. Plně nastavitelné ramenní a boční popruhy, které padnou většině lidí a většině velikostí pasu. Jako většina modelů řady Pro-Tact Luggage je i tato vesta vybavena kleštěmi z karbonové oceli. Obsahuje 2 krabičky na nástrahy “S” (17.5×14.5×4.5cm) v kouřově šedé barvě Obsahuje kleště z karbonové oceli (střihání, krimpování) 100% voděodolný vnější materiál (100% polyester) v černé barvě s velmi hladkým, snadno čistitelným a odolným povrchem Vnější kapsy z velice odolného tmavě šedého materiálu 600D Vysoce kvalitní zipy v červené barvě s gumovými táhly Nastavitelné silně polstrované ramenní popruhy Batoh s třívrstvou konstrukcí, který udrží všechno přehledně organizované

Zcela unikátní výrobek Savage Gear Přívlačová vesta Pro-Tact Spinning Vest One Size Black od známé značky Savage Gear je k získání na našich stránkách teď za báječnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 799 Kč.