Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk – vel.1 7,5g

Extra silné a ostré jigové háčky z japonské oceli. Precizně tvarované kulaté hlavičky dostupné v mnoha různých velikostech,... více informací »
Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk -
Značka: Savage Gear
17 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Extra silné a ostré jigové háčky z japonské oceli. Precizně tvarované kulaté hlavičky dostupné v mnoha různých velikostech, které perfektně pasují na širokou řadu gumových nástrah. Úspěch v rybaření spočívá v pozornosti k detailu – dokonce i u malých předmětů, jako jsou jigové hlavičky. Proto jsme navrhli tyto kulaté jigové hlavičky s ultra ostrými kovanými háčky z karbonové oceli s nano hroty a mikro protihroty. Každá velikost háčku byla také pečlivě navržena s ideálním průměrem drátu pro optimalizovanou pevnost a penetraci. Precizně tvarované kulaté hlavičky se dodávají v řadě velikostí vhodných pro širokou škálu gumových nástrah. Mají také tři různé typy držáků těla, aby bylo zajištěno, že vaše gumová nástraha bezpečně drží na svém místě bez ohledu na to, jaké ryby lovíte.
Nový kus Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk – je k dostání pohodlně na našem webu v oblíbené rubrice jigové hlavy. Nyní najdete podobné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty značky Savage Gear. Výběr toho nejlepšího najdete níže.