Okuma Naviják Alaris ALS-30 FD

Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken,... více informací »
Okuma Naviják Alaris ALS-30
Značka: Okuma
925 Kč
Ověřit dostupnost
Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken,...

Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken, obráběný mosazný pastorek a počítačově vyvážený rotor technologií RESII. Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken, obráběný mosazný pastorek a počítačově vyvážený rotor technologií RESII. Rotor s cyklonickým prouděním (CFR) vytváří proudění vzduchu, které výrazně zvyšuje průchod vzduchu. Rychle nastavitelné ložisko má ochranu proti zpětnému chodu. Dvoubarevně eloxovaná cívka je vyrobena z obráběného hliníku s LCS ranou, rám překlápěče je z nerezové oceli. Klička je kovová. Specifikace hmotnost navijáku (g) 237 kuličková ložiska (ks) 3+1 převodový poměr 5,0:1 návin na 1 otočení kličky (cm) 71 materiál těla grafit typ kličky jednoduchá materiál cívky hliník kovaný zastudena kapacita cívky (mm/m) 0,20/300; 0,25/200; 0,30/130 maximální brzdná síla (kg) 7
Tento neodolatelný produkt máte možnost pořídit nyní Nyní získáte unikátní produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky značky Okuma. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Okuma pro vás vyrábí kvalitní produkty. za výborné peníze! Přesvědčte se sami!

Tento zlevněný výrobek Okuma Naviják Alaris ALS-30 FD od dodavatele s dobrým jménem Okuma seženete bezpečně online za parádní cenu! Levně za cenu 925 Kč.