Haibo Prut Mirage Brook S602UL 1,80m 1-9g

Haibo MIRAGE BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější... více informací »
Haibo Prut Mirage Brook S602UL
Značka: Haibo
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Haibo MIRAGE BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější...

Haibo MIRAGE BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější přívlač ze břehu či z lodi, hravě si poradí i s velkými exempláři candátů, štik a pstruhů… Haibo MIRAGE BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější přívlač ze břehu či z lodi, hravě si poradí i s velkými exempláři candátů, štik a pstruhů. Dají se použít jak na měkké gumové nástrahy, tak i na menší woblery a třpytky. Mají prvotřídní FUJI SiC očka, kombinovanou rukojeť (korek + camou EVA) a integrovaný držák navijáku. Pruty jsou dodávány v silných neoprénových obalech, které zajišťují jejich ochranu při transportu. Parametry: délka 1,8m zátěž 1-9g hmotnost 88g Akce M (Moderate)

Zlevněný kus Haibo Prut Mirage Brook S602UL 1,80m 1-9g originál od výrobce Haibo jde sehnat aktuálně na webu trvale výhodně! Cena již od 5 699 Kč.