Haibo Prut Steed Brook S602L 1,83m 1-7g

Haibo STEED BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější... více informací »
Haibo Prut Steed Brook
Značka: Haibo
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Haibo STEED BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější...

Haibo STEED BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější přívlač ze břehu či z lodi, hravě si poradí i s velkými exempláři candátů, štik a pstruhů… Haibo STEED BROOK jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na jemnější přívlač ze břehu či z lodi, hravě si poradí i s velkými exempláři candátů, štik a pstruhů. Dají se použít jak na měkké gumové nástrahy, tak i na menší woblery a třpytky. Pruty mají prvotřídní SiC očka, korkovou rukojeť a integrovaný držák navijáku. Pruty jsou dodávány v silných neoprénových obalech, které zajišťují jejich ochranu při transportu. S602L – délka 1,8m, zátěž 1-7g, hmotnost 87g, Akce MF (Moderate Fast)

Tento oblíbený produkt Haibo Prut Steed Brook S602L 1,83m 1-7g od populární značky Haibo je dostupný u nás nyní za výborné peníze! Na našich stránkách za 2 999 Kč.