Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk – vel.2 7,5g

Extra silné a ostré jigové háčky z japonské oceli. Precizně tvarované kulaté hlavičky dostupné v mnoha různých velikostech,... více informací »
Savage Gear Jigová hlavička
Značka: Savage Gear
16 Kč
Ověřit dostupnost
Extra silné a ostré jigové háčky z japonské oceli. Precizně tvarované kulaté hlavičky dostupné v mnoha různých velikostech,...

Extra silné a ostré jigové háčky z japonské oceli. Precizně tvarované kulaté hlavičky dostupné v mnoha různých velikostech, které perfektně pasují na širokou řadu gumových nástrah. Úspěch v rybaření spočívá v pozornosti k detailu – dokonce i u malých předmětů, jako jsou jigové hlavičky. Proto jsme navrhli tyto kulaté jigové hlavičky s ultra ostrými kovanými háčky z karbonové oceli s nano hroty a mikro protihroty. Každá velikost háčku byla také pečlivě navržena s ideálním průměrem drátu pro optimalizovanou pevnost a penetraci. Precizně tvarované kulaté hlavičky se dodávají v řadě velikostí vhodných pro širokou škálu gumových nástrah. Mají také tři různé typy držáků těla, aby bylo zajištěno, že vaše gumová nástraha bezpečně drží na svém místě bez ohledu na to, jaké ryby lovíte.

Tento neodolatelný výrobek Savage Gear Jigová hlavička Ball Jighead Bulk - vel.2 7,5g od společnosti s úžasnou pověstí Savage Gear jde získat v naší nabídce za výhodné peníze. Právě teď za cenu 16 Kč.