Vass Prsačky VASS-TEX 700E Nova Edition – 40-41 / 7

Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 700E Nova Edition - 40-41 /
Značka: Vass
3 649 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském...

Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském světe…kdo by neznal žluté kšandy s logem VASS 🙂 Tyto prsačky (broďáky) zkrátka musíte mít! Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském světe…kdo by neznal žluté kšandy s logem VASS 🙂 Tyto prsačky (broďáky) zkrátka musíte mít! Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky ve své kategorii! Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Prsačky VASS-TEX 700 jsou vlajkovou lodí firmy VASS již dlouhou dobu. Oblíbené jsou hlavně díky jejich odolnosti a pohodlí. kvalitní materiál VASS TEX 700 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy vnitřní kapsa KVALITNÍ BOTA VASS Prsačky mají zesílené boty s protiskluzovou podrážkou. Tyto boty mají zpevněnou oblast kotníku, nártu a špičky. Jsou široké a nízké, tím pádem se Vám budou mnohem rychleji nazouvat a vyzouvat. MATERIÁL Firma VASS zdokonalila výrobní procesy.

Tento skvělý kus Vass Prsačky VASS-TEX 700E Nova Edition - 40-41 / 7 od dodavatele zboží Vass snadno můžete najít nyní opravdu levně. Nyní získáte od 3 649 Kč.