Giants Fishing Filetovací nůž 7″ Fillet Knife with Sharpener (Easy clean sheath)

Zcela nový filetovací nůž s integrovaným brouzkem v rukojeti, který má velmi ostrou a pružnou rukojeť. Zcela nový filetovací... více informací »
Giants Fishing Filetovací nůž 7" Fillet Knife with Sharpener (Easy clean
339 Kč
Ověřit dostupnost
Zcela nový filetovací nůž s integrovaným brouzkem v rukojeti, který má velmi ostrou a pružnou rukojeť. Zcela nový filetovací...

Zcela nový filetovací nůž s integrovaným brouzkem v rukojeti, který má velmi ostrou a pružnou rukojeť. Zcela nový filetovací nůž s integrovaným brouzkem v rukojeti, který má velmi ostrou a pružnou rukojeť. Nerezová ocel umožňuje jednoduché prořezání skrze pevnou kůži a kosti Dvoucestná čepel pro pevnost a stabilitu filetování Silná flexibilní čepel pro snadné filetování Brousek na nůž integrovaný v rukojeti Změkčená rukojeť nože umožňuje dlouhé hodiny filetování bez únavy rukou Tlačítko uvolnění brouzku Zámek pro bezpečné uzamknutí pouzdra k čepeli Patentovaný design tohoto modelu nože Oko pro dodatečné připevnění Délka čepele: 17 cm Hmotnost: 112 g Vynikající výrobek Giants Fishing Filetovací nůž 7″ Fillet Knife with Sharpener (Easy clean sheath) můžete najít rovnou na stránkách ve známé sekci nože. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární značka Giants Fishing představuje kvalitní výrobky.. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Akční a ve slevě kousek Giants Fishing Filetovací nůž 7" Fillet Knife with Sharpener (Easy clean sheath) od oblíbené značky se zárukou kvality Giants Fishing je k sehnání zrovna levně! Na našich stránkách za 339 Kč.